Трета поредна загуба

25 март 2007

Спартак Пд регистрира трета поредна загуба в първите 4 кръга на първенството в Източната "Б" група. Момчетата на Марин Бакалов загубиха лошо от Калиакра в Каварна с 3:0. Въпреки че имаха доста изгодни голови положения съдбата отново си направи лоша шега и бе пуснат гол в началото на двубоя. Още в 6-ата минута Антонио Павлов вкара за домакините, с което разконцентрира играта на пловдивчани. До почивката "синьо-белите" имаха своите шансове за точно попадение, но то така и не падна. През второто полувреме два пъти Георги Станчев бе точен за крайото 3:0.

Днес Марин Бакалов събра своите играчи, за да бъде изгледан запис на двубоя. Очаква се утре сбирка на ръководството, на която ще се обсъжда излизането от кризата, в която изпадна отбора.

В сряба Спартак ще гостува на ЦСКА за контролна среща, като мачът ще се играе на Панчарево.

Позиция на фенклуба: Какво се случва със стадион „Тодор Диев"
Позиция на фенклуба: Какво се случва със стадион „Тодор Диев"
Халибрям Кърмаджъ е Играч на сезона 2025/2026!

Привържениците на Спартак Пловдив избраха Халибрям Кърмаджъ за Играч на сезон 2025/2026 в анкетата на spartakpd.info.

Кърмаджъ спечели убедително вота с 57.6% от гласовете, оставяйки след себе си капитана Владимир Айтов, който завърши втори с 22.7%

Крайното класиране в анкетата:

  • Халибрям Кърмаджъ - 57.6%
  • Владимир Айтов - 22.7%
  • Тодор Тодоров - 4.8%
  • Кръстьо Милев - 4.2%
  • Александър Димов - 3.9%
  • Давор Илиев - 3.7%
  • Ариф Ферадов - 3.1%
За Халибрям това признание идва още в първия му сезон със синьо-белия екип. Той се присъедини към Спартак в началото на кампанията и бързо се превърна
...
Халибрям Кърмаджъ е Играч на сезона 2025/2026!
Обратно към новините
Архив "Новини"